اداره تهران با مشارکت همه شهروندان و تحقق تهران به عنوان شهری برای همه در سایه مشارکت در تدوین بودجه و جمع نویسی بودجه به عنوان سند مالی و عملکردی اداره شهر فراهم خواهد شد؛ امری که نیازمند به اصلاح قانون و توجه به بودجه ریزی مشارکتی و مشارکت مردم در تعیین اولویت هاو مصارف است. بر همین اساس از ابتدای حضورم در شورای اسلامی شهر تهران با باور این موضوع پیگیر اجرای این مهم بودم و در دوسال گذشته با درخواست از یکایک همشهریان عزیز زمینه توجه به مشارکت مردم در بررسی بودجه را ترویج نمودم و خدا را شاکریم که در جریان بررسی و تصویب بودجه سال ۱۳۹۸ شهرداری تهران پیشنهاد یکی از شهروندان عزیز برای اولین بار به عنوان تبصره بودجه مطرح و به تصویب شورای اسلامی شهر تهران رسید.
باور داریم که اصلاح مالیه شهری در گرو توجه به اصل «بودجه برای مردم» نهفته است،بر همین اساس از یکایک همشهریان عزیزم،نخبگان،فرهیختگان، کارشناسان و شورایاران عزیز محلات  درخواست می نمایم، تا با ارائه پیشنهادات، دیدگاهها و نظرات ارزشمندتان ما را یاری کنید تا شهرمان از نتیجه  مشارکت شمابهره مند شود، نظرات و دیدگاههای شما درباره ردیف ها،پروژه ها و... می تواند به اثر بخش تر شدن بودجه کمک شایانی کند، بر همین اساس به منظور بهره گیری از نظرات و دیدگاههای شما و جمع نویسی بودجه پیشنهادات خود را تا پایان بهمن‌ماه در این پایگاه ثبت فرمائید. پیشاپیش از مشارکت و ارائه نظرات شما عزیزان برای اصلاح و بهبود مدیریت تهران؛شهر زندگی تشکر و قدر دانی می نمائیم.
کمیته بودجه و نظارت مالی شورای اسلامی شهر تهران

ارسال پیشنهاد

معرفی

این پایگاه اطلاع رسانی در مسیر ایجاد ارتباط،اطلاع رسانی به زبان ساده و دریافت پیشنهادات شهروندان محترم تهرانی درباره بودجه شهرداری تهران با هدایت و حمایت دکتر مجید فراهانی؛عضو و رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای اسلامی شهر تهران راه اندازی گردیده است تا در سایه مشارکت و همراهی یکایک شهروندان تهرانی در بررسی و تصویب بودجه شهرداری تهران زمینه ساز تهران شهری برای همه با بودجه برای مردم باشد.

با ما در ارتباط باشید

تلقن تماس : 02151040000

Template Design:Dima Group